Już niedługo, bo w 2013 roku, wejdą w życie nowe przepisy dotyczące podatku od towarów i usług VAT. Jak wiadomo każda modyfikacja przepisów niesie ze sobą konsekwencję w postaci konieczności aktualizacji oprogramowania wykorzystywanego w firmie. Mając na uwadze poprzednie zmiany m.in. te wprowadzone na przełomie roku 2010/2011 już dziś zachęcamy do przygotowania na nie firmy.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, organizowane przez Comarch, szkolenia internetowe, które odbędą się 13 września i 29 listopada 2012 roku. Webinaria będą prowadzone przez ekspertów Comarch ERP, zajmujących się projektowaniem systemów dla firm, dostosowując je do zmieniających się przepisów prawnych. Do najważniejszych tematów, które zostaną poruszone należą:

  • zmiana zasady, która określa moment powstania obowiązku podatkowego,
  • wzrost stawek VAT,
  • faktura uproszczona, eliminacja faktur wewnętrznych i inne ważne zmiany w dokumentacji,
  • zwiększenie limitu na prezenty o małej wartości i pozostałe ważne zmiany w przepisach o VAT,
  • odzwierciedlenie zmian w programach dla firm Comarch ERP.

Uczestnik spotkania nie musi wychodzić z domu czy biura, wystarczy, że w dniu konferencji będzie miał dostęp do komputera z połączeniem internetowym.

Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia serwisu www.ZmianaVAT.Comarch.pl,  gdzie na bieżąco publikowane są aktualności dotyczące zmian w przepisach oraz na jakim etapie i w którą stronę zmierzają prace nad ustawą.

Serdecznie zapraszamy!