W dobie postępującej cyfryzacji i zmieniającej się roli systemów do zarządzania, w uzyskiwaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw, istotnym aspektem pozostają kwestie bezpiecznej eksploatacji środowiska IT. Coraz więcej czynności wykonywanych jest elektronicznie, a co za tym idzie, ilość danych przechowywanych w przedsiębiorstwach w postaci cyfrowej stale rośnie. Dbałość o środowisko techniczne to proces ciągły, który stale trzeba udoskonalać. Czujemy się w obowiązku informować Państwa o nowych zagrożeniach oraz o możliwościach podnoszenia Państwa bezpieczeństwa informatycznego.

Ostatnie lata wzmocniły potrzeby przedsiębiorstw w zakresie mobilności, pracy zdalnej czy aktywnego reagowania na sytuacje rynkowe – realizując je, ważne jest aby zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa IT – rozumianego na trzech płaszczyznach – bezpieczeństwa danych, bezpieczeństwa komunikacji oraz zapewnienia ciągłości pracy.

Aktualnym trendem jest włączenie w kwestie bezpieczeństwa IT rozwiązań chmurowych. Obecnie pytaniem nie jest czy, ale kiedy każde przedsiębiorstwo wdroży elementy rozwiązań chmurowych do swojej organizacji.

Od przeszło 20 lat wdrażamy rozwiązania IT u naszych Klientów w oparciu o rozwiązania Microsoft. Posiadamy status Certyfikowanego Złotego Partnera Microsoft i wieloletnie doświadczenie również w zakresie technologii chmurowych – Microsoft Azure i Microsoft 365.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie online, które odbędzie się 26 maja o godz. 10 poprzez aplikację Microsoft Teams.

Podczas spotkania podzielimy się naszymi doświadczeniami, przedstawimy możliwe scenariusze wykorzystania rozwiązań chmurowych w Państwa środowiskach IT.

Spotkanie jest dedykowane zarówno osobom decyzyjnym jak i technicznym. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Formularz rejestracji dostępny jest pod adresem: https://forms.office.com/r/TDaAEfyheQ