Opieka informatyczna

Rozwój biznesu w coraz większym stopniu uzależniony jest od stabilności i wydajności systemów informatycznych oraz posiadanych rozwiązań technicznych. Awaria bądź zakłócenie może doprowadzić firmę do strat wizerunkowych, a nawet do zachwiania płynności finansowej. Jednocześnie, co druga polska firma ma trudności z zatrudnieniem i utrzymaniem pracowników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań IT

W odpowiedzi na te problemy przygotowaliśmy ofertę opieki informatycznej. Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczenie naszego zespołu, który na co dzień wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne i w wyniku współpracy z blisko 900 Klientami wypracował skuteczne praktyki. Do tego posiada gruntowną znajomość systemów wspierających zarządzanie (m.in. ERP, MRP czy WMS) oraz doświadczenie w ich integracji.

Dostępne modele wsparcia:

  • Pełna obsługa IT – dla firm, które nie posiadają działu IT lub chcą z niego zrezygnować. W ramach tej propozycji przejmujemy pełną odpowiedzialność za środowisko IT Klienta.
  • Częściowe wsparcie IT – dla firm posiadających lokalny zespół IT, które potrzebują wsparcia w ściśle określonym zakresie lub chcą przekazać wybrane zasoby pod naszą opiekę.

Co zyskujesz:

  • Twoje środowisko IT w rękach doświadczonego zespołu – dołożymy wszelkich starań, by zadbać o jego stabilność i maksymalną wydajność. Od lat skutecznie łączymy świat najnowszych technologii ze światem biznesu.
  • Stały monitoring online środowiska IT realizowany na bieżąco przez naszych administratorów.
  • Regularne raporty dotyczące stanu środowiska IT zawierające m.in. obciążenia poszczególnych elementów środowiska IT czy zdarzeń.
  • Zawsze aktualna wiedza do Twojej dyspozycji – jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się dynamicznie przepisami prawnymi i wciąż rozbudowywanymi ofertami dostawców produktów i usług IT. Obserwujemy zarówno trendy, jak i doniesienia o cyber-zagrożeniach.
  • Twoja firma otrzymuje gwarancję stałego wsparcia informatycznego, nie przerywanego urlopami lub zwolnieniami lekarskimi. Bez trudności i kosztów związanych z rekrutacją specjalistów.
  • Problemy informatyczne będą rozwiązywane sprawnie dzięki wypracowanym procedurom i naszemu doświadczeniu. Będziemy też na bieżąco proponować działania zapobiegające wystąpieniu zdarzeń kryzysowych.