Obsługa informatyczna dla firm

Oferujemy szeroki zestaw usług informatycznych dla firm, realizowanych przez zespół administratorów o bogatym doświadczeniu we wdrażaniu systemów informatycznych oraz budowaniu środowisk technicznych. Łączymy biznes ze światem najnowszych technologii.
Dotychczasowa współpraca z blisko 900 przedsiębiorstwami na przestrzeni  20 lat pozwala nam na zaplanowanie i udzielenie kompleksowego wsparcia również Twojej firmie w poniższych obszarach:

Opieka informatyczna

Trudności w znalezieniu specjalistów IT? Rosnące potrzeby Twojego przedsiębiorstwa w tym zakresie? Świadczymy usługi związane z przejęciem pełnej bądź częściowej obsługi IT w przedsiębiorstwie.

Audyty IT

W obliczu coraz częstszych zagrożeń zewnętrznych oraz postępu technologicznego, regularne i szczegółowe audyty powinny być standardem w przedsiębiorstwach, które dbają o bezpieczeństwo, legalność oraz niezawodność posiadanych rozwiązań. Powierz kompleksową analizę kondycji środowiska technicznego Twojej firmy w ręce doświadczonych, zewnętrznych specjalistów.

Projekty IT

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę z kilkuset wdrożeń systemów do zarządzania przedsiębiorstwem oraz budowy ich środowisk technicznych, realizujemy zaawansowane projekty informatyczne, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby przedsiębiorców.