W świetle ostatnich wydarzeń związanych z atakami z zewnątrz na środowiska techniczne naszych Klientów (otrzymujemy obecnie po kilka takich zgłoszeń miesięcznie) – konieczne jest stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa eksploatacji systemów IT na wyższy poziom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy zorganizować spotkanie dotyczące bezpieczeństwa systemów IT.

Wszystkich naszych klientów gorąco zachęcamy do udziału w konferencji.

Podczas spotkania skupimy się na konkretnych przypadkach zagrożeń, jak również wskażemy możliwe formy podniesienia bezpieczeństwa środowisk technicznych. Przybliżymy również nowe możliwości sprzętu, oprogramowania i usług technicznych dostępnych obecnie na rynku. Spotkanie jest skierowane jest zarówno do osób decyzyjnych jak i technicznych.

Rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem, które wdrażamy, opierają się na systemach informatycznych. Są one kluczową usługą środowiska IT każdego przedsiębiorstwa. Dbałość o ich bezpieczeństwo i dostępność jest jednym z najważniejszych wyzwań działów IT przedsiębiorstw.

W czasach cyfrowego świata, w którym żyjemy, coraz więcej czynności wykonywanych jest elektronicznie, a co za tym idzie, ilość danych przechowywanych w przedsiębiorstwach w postaci elektronicznej stale rośnie. Dbałość o środowisko techniczne to proces ciągły, który stale trzeba udoskonalać. Czujemy się w obowiązku informować Państwa o nowych zagrożeniach oraz o możliwościach podnoszenia Państwa bezpieczeństwa informatycznego.

Spotkanie odbędzie się 13 września 2017 roku w godz. 10-13 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Budynek IV, sala F0.17.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak w związku z ograniczoną ilością miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Spotkanie skierowane jest wyłącznie dla firm, z którymi współpracujemy.

Formularz rejestracji dostępny jest pod adresem:

https://bezpieczenstwosystemowit.evenea.pl/

 

 Graphics designed by Freepik