W imieniu firmy Comarch zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w corocznym Spotkaniu z Użytkownikami Comarch ERP XL. Konferencja odbędzie się 8 października, po raz pierwszy ONLINE.

Firma Comarch przygotowała kilkadziesiąt kilkuminutowych wystąpień. Prelegenci opowiedzą o najważniejszych nowościach i zmianach, które zostały wprowadzone na przestrzeni ostatniego roku w samym Comarch ERP XL, ale również aplikacjach satelickich. Prelekcje zostały podzielone na obszary biznesowe. Łatwo zatem będzie odnaleźć sekcje poświęcone automatyzacji procesów, produkcji, skutecznej sprzedaży czy zmianom w przepisach.

Konferencja przeznaczona jest dla osób decyzyjnych, kadry kierowniczej i pracowników operacyjnych odpowiedzialnych za różne obszary działania firmy. W tym roku, oprócz wystąpień głównych, firma Comarch zaprasza do dziesięciu pokoi tematycznych: Produkcja i IoT, Handel i logistyka, Magazyn, Narzędzia skutecznej sprzedaży, Księgowość, Zarządzanie pracownikami, Automatyzacja procesów, DMS – nie tylko obieg dokumentów, Business Intelligence, Ergonomiczne Tips&Tricks.

Agenda – Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL I Edycja ONLINE 8 października

10:00 – 10:10
Wprowadzenie
Łukasz Kozłowski, Dyrektor Sprzedaży ERP

10:10 – 10:30
Strategia rozwoju systemów Comarch ERP
Zbigniew Rymarczyk, Wiceprezes Zarządu Comarch SA, Dyrektor Sektora ERP

10:30 – 11:00
Comarch ERP XL – Nowości i Plany
Jarosław Olsza, Dyrektor Business Unit ERP XL

11:00 – 11:30
Jak dzięki Comarch DMS uporządkować i zautomatyzować procesy w firmie – perspektywa Laureata Diamentów Forbes-a
Paweł Wieruszewski, Kierownik Działu IT – Cerrad

11:30 – 12:00
Vilmorin Garden – obsługa wydań i przyjęć magazynowych przy użyciu Comarch WMS
Adam Filipiak, Kierownik Logistyki – Vilmorin Garden

12:00 – 12.30
Zarządzanie pracownikami i skuteczna realizacja celów sprzedażowych za pomocą narzędzi Comarch Mobile – doświadczenia praktyczne firmy Bripox

Szczegółowa agenda i możliwość zapisów KLIKNIJ

Serdecznie zapraszamy!