Po raz kolejny firma Comarch zorganizowała cykl spotkań dla osób zarządzających i właścicieli firm, którzy korzystają z systemu Comarch ERP XL i są zainteresowani usprawnieniem procesów wewnętrznych, m.in. w zakresie produkcji, handlu i logistyki (http://spotkaniaerpxl2015.comarch.pl/)

Spotkania odbyły się w dniach 15-24 września b.r., w pięciu miastach Polski (Wrocław, Poznań, Warszawa, Rzeszów, Kraków).

Specjalnie dla tych z naszych Klientów, dla których wspomniane lokalizacje były zbyt odległe, 24 września zoorganizowaliśmy transmisję na żywo ze spotkania, które odbyło się w Krakowie. Wraz z Przemysławem Misior, Dyrektorem Handlowym Comarch SA, gościliśmy naszych Klientów na XV piętrze Centrum Biurowego Neptun, gdzie zlokalizowana jest nowa siedziba Comarch Gdańsk.

Mieliśmy okazję wspólnie wysłuchać prezentacji ekspertów Comarch, którzy przybliżyli nowości, zainplementowane w ciągu ostatniego roku, zarówno w samym systemie, jaki i rozwiązaniach dodatkowych (np. Business Intelligence). Dodatkowym urozmaiceniem były wystąpienia eksperów zewnętrznych oraz przedstawicieli firm, użytkujących Comarch ERP XL. Z uwagi na kameralny charakter spotkania nie do przecenienia okazał się być aspekt networkingowy wydarzenia – uczestnicy chętnie dzielili się w kuluarach swoimi doświadczeniami z system Comarch ERP XL.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji dla uczestników spotkania -25% na wybrane moduły Comarch ERP XL.