13 września odbyła się konferencja poświęcona bezpieczeństwu eksploatacji systemów IT, którą mieliśmy przyjemność zorganizować. Podzieliliśmy się z uczestnikami naszym doświadczeniem i wiedzą na temat najlepszych praktyk pozwalających zmniejszyć ryzyko i skutki ataków hackerskich. Uczestnicy mieli również okazję zweryfikować, na przykładzie Microsoft Azure, jak w praktyce rozwiązania chmurowe przyczyniają się do podnoszenia bezpieczeństwa danych firmy.

Spotkanie, na którym pojawiło się kilkudziesięciu naszych klientów, poprowadzili Maciej Włodarczyk, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów oraz Artur Kurkowski, Starszy Specjalista ds. Sprzedaży IT.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, aktywny udział w dyskusjach, a także niezwykle ciekawe rozmowy w kuluarach. Wierzymy, że wspólna wymiana informacji i doświadczeń pozwoli sprostać pojawiającym się zagrożeniom. Wszystkie osoby, które nie miały okazji brać udziału w spotkaniu, a chciałyby skorzystać z porad naszych ekspertów w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.