OD STYCZNIA JPK DLA MIKROFIRM

Odbierz program do fakturowania

i generowania JPK za darmo

Z

Zawsze zgodne z przepisami

Eksperci firmy Comarch na bieżąco monitorują zmiany w przepisach i dostosowują do nich swoje systemy. Dzielą się też swoją wiedzą oranizując np. webinaria.

Intuicyjne w obsłudze

Systemy Comarch są proste w obsłudze, a producent aktywnie wspiera użytkowników. Możesz skorzystać m.in. z materiałów szkoleniowych, kursów, wsparcia społeczności lub pomocy konsultanta.

Sprawdzone

Systemowi Comarch ERP Optima zaufało już przeszło 60 000 polskich firm. Z płatnych wersji Comarch ERP XT korzysta ok. 4 000. W dużej mierze dzięki temu Comarch jest największym polskim producentem oprogramowania dla firm.

Jasne zasady

Promocja trwa do 15.12.2017 r. i polega na możliwości otrzymania bezpłatnego, przez 12 miesięcy, dostępu do Usługi Comarch ERP XT (Pakiet Faktury i Księgowość) dla jednego użytkownika lub otrzymania stacjonarnego oprogramowania Comarch ERP Optima Pakiet Start Mikrofirma z 12 miesięczną gwarancją. Decyzja o dalszym korzystaniu będzie należeć do Ciebie.

W przypadku wybrania Comarch ERP XT, aby wystawiać nowe dokumenty po tym okresie, konieczne będzie opłacanie abonamentu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

W przypadku Comarch ERP Optima system będzie działał dalej, ale aby zyskać możliwość instalacji nowych wersji i wsparcie konsultantów Comarch, konieczne będzie przedłużenie gwarancji na warunkach określonych w cenniku.

 

Wybierz system dla swojej firmy

Systemy firmy Comarch są dostosowane do firm o różnych potrzebach. Porównaj ich możliwości i oceń, który lepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania.

Opinie klientów

“Kluczowe jest to, że program jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami oraz obsługuje Jednolity Plik Kontrolny.” Iwona Łabuda

Właściciel, Łabuda Iwona Trade

“Polecam Comarch ERP XT każdemu kto lubi praktyczne i proste w obsłudze rozwiązania.” Anna Salkowska

No Limits 24 Sp. z o.o.

“Dzięki Comarch ERP Optima proces księgowania stał się prostszy i szybszy w obsłudze, a dostarczane z programu analizy umożliwiają podejmowanie trafnych i szybkich decyzji biznesowych”. Zdzisława Mrukwa

Prezes Zarządu, MPRD Sp. z o.o.