W związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za trendami rynkowymi zdecydowaliśmy się na odświeżenie wypracowanego przez 10 lat działalności wizerunku marki Insoft Consulting.

Nowo opracowana kreacja marki odzwierciedla zarówno jej innowacyjność jak i otwartość na zmiany zachodzące w otoczeniu. Natomiast nawiązanie do poprzedniej kolorystyki, przedstawia trwałość i stabilność, a także zawiera więź między starym a nowym wizerunkiem. Jako firma działająca  w oparciu o wartości takie jak budowanie trwałych relacji oraz nastawienie na podejmowanie działań przekładających się na poprawę efektywności, nową szatę graficzną oparliśmy o znak symbolizujący fundament dobrej współpracy oraz podporę i wsparcie oferowane Klientom. Dodatkowo poprzez wykorzystanie zdjęć pracowników zaprezentowaliśmy ludzkie oblicze firmy oraz podkreśliliśmy szerokie spektrum ludzi budujących naszą markę.

Jesteśmy przekonani, że nowa marka odzwierciedla  nasze mocne strony oraz wyznawaną przez nas filozofię biznesową. Jako partner w pełni zaangażowany w sukces swoich Klientów planujemy dalszy rozwój oraz zwiększenie naszego potencjału.