Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż nasza firma została wyróżniona w prestiżowym konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”, odbywającego się pod patronatem Wojewody Pomorskiego – Ryszarda Stachurskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego – Mieczysława Struka.

Komisja Konkursu po raz drugi uznała Insoft Consulting za jedną z czterech najlepszych firm w kategorii “Małe Przedsiębiorstwo” (o zatrudnieniu do 50 pracowników), nominując nas do tegorocznej nagrody. Wyróżnienie odebrał Arkadiusz Miedziński – Prezes Zarządu Insoft Consulting. Uroczyste wręczenie miało miejsce podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza, która odbyła się w dniu 14 lutego 2014 w AmberExpo, w Gdańsku.

W pełni się zgadzamy z wypowiedzią Zbigniewa Canowieckiego, Prezesa Zarządu Pracodawców Pomorza, która padła podczas Gali Evening. Podkreślił on, że „firma to nie tylko liczby na rachunku ekonomicznym. To przede wszystkim pracownicy. Obowiązkiem pracodawców jest stworzenie im dobrych warunków pracy oraz dbałość o ich rozwój”.

Cieszy nas zarówno samo wyróżnienie jak i fakt publicznego prezentowania firm przyjaznych pracownikom i otoczeniu, które upowszechniają ideę społecznej odpowiedzialności w biznesie.