Mamy przyjemność poinformować, że Insoft Consulting zostało laureatem konkursu „Pomorski Pracodawca roku 2012” w kategorii małe przedsiębiorstwo. Organizatorem tego prestiżowego, regionalnego konkursu jest organizacja – Pracodawcy Pomorza.

Na uroczystej gali, Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza Zbigniew Canowiecki, powiedział że: obowiązkiem pracodawców jest nie tylko terminowe płacenie podatków i zobowiązań finansowych, ale również tworzenie właściwych warunków pracy i możliwości rozwojowych pracowników. Dodał, że: chcemy doceniać firmy, które potrafią osiągać zysk, dynamicznie się rozwijają, ale nie zapominają o etyce i odpowiedzialności społecznej, szczególnie w stosunku do swoich pracowników.

Cieszymy się, że realizowane przez nas dobre praktyki CSR zostały docenione i wyróżnione. Staramy się na nasze otoczenie oddziaływać świadomie i pozytywnie. Wierzymy, że to zespół naszych pracowników stanowi jedną z największych wartości Insoft Consulting. Dlatego też, podejmujemy działania poprawiające warunki pracy naszego zespołu.

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 8 marca 2013r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza.