Klienci Insoft Consulting są zazwyczaj dobrze zorientowani w zakresie posiadanego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Oczekują też bieżących informacji o wszelkich aktualizacjach, dodatkach i planowanym kierunku zmian używanego oprogramowania.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wspólnie z firmą Comarch, zorganizowaliśmy transmisję konferencji odbywającej się 21. maja, w Krakowie, w ramach Forum Comarch 2013. Dzięki temu osoby decyzyjne, które nie były w stanie dotrzeć na południe kraju, mogły w kameralnej atmosferze obejrzeć całość w gdańskiej siedzibie Comarch. Co ważne, spotkanie było również szansą do wzajemnego poznania się naszych Klientów i wymiany doświadczeń w zakresie stosowanych rozwiązań IT.

Oprócz transmisji, w dniach 27-29 maja, przygotowaliśmy rozszerzoną wersję bezpłatnych szkoleń z zakresu Comarch ERP XL, udostępnionych w ramach Forum. Decydując się na spotkanie w naszej siedzibie Klienci otrzymali dodatkową możliwość interakcji w postaci panelu dyskusyjnego, w ramach którego nasi konsultanci komentowali prezentacje i odpowiadali na pytania uczestników.

Wiemy, że wiele osób postanowiło wziąć udział w odbywających się równocześnie szkoleniach online. Cieszy nas jednak, że znalazło się również grono chętnych do spotkania twarzą w twarz.
Największym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie pt. „Wprowadzone i planowane zmiany w systemie w związku z dostosowaniem do nowych przepisów prawa”, podczas którego ledwo udało nam się pomieścić wszystkich uczestników.

Najmniej popularne było szkolenie dotyczące praktycznych aspektów sprzedaży wielokanałowej, prawdopodobnie z powodu wyczerpującego omówienia tej tematyki w trakcie organizowanego przez nas niedawno spotkania.

Największa dyskusja wywiązała się po szkoleniu dotyczącym rozwiązań Business Intelligence, w ramach której Klienci zaskoczyli nas pozytywnie swoim zaangażowaniem i bardzo szczegółowymi pytaniami. Duże zainteresowanie wywołała również prezentacja rozwiązań mobilnych, po której padło sporo pytań o nową aplikację Comarch e-Pracownik oraz rozwiązania do obsługi magazynu.

Wszystkie spotkania, zarówno w ramach transmisji, jak i szkoleń, dały nam cenną możliwość usłyszenia Państwa opinii. Wszelkie uwagi dotyczące m.in. zakresu konkretnych prezentacji, czy też działania systemu, są dla nas ważne i przekażemy je do producenta oprogramowania.

Ostatni dzień szkoleń przyniósł dodatkowo okazję do świętowania przy lampce szampana. Powodem było zdobycie przez nas poprzedniego dnia Gryfa Medialnego 2013.

Liczymy, że Państwo również dobrze wspominają spędzony wspólnie czas, a wiedza zdobyta podczas spotkań pozwoli Wam lepiej zaplanować działania z zakresu IT i wykorzystać posiadany system w stu procentach.