Aby tradycji stało się zadość, przygotowałam krótkie zestawienie podsumowujące ubiegły rok. Jaki był rok 2012 w Insoft Consulting?

Rok 2012 był okresem bogatym w ważne dla nas wydarzenia. Rozpoczął się dużym sukcesem – zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu Diamentów miesięcznika Forbes. Kolejnym istotnym wydarzeniem była konferencja z okazji dziesięciolecia rozpoczęcia działalności Insoft Consulting, przy okazji której wybraliśmy się, wraz z naszymi Klientami i Partnerami, w sentymentalną podróż w czasie. Podczas konferencji jubileuszowej podsumowaliśmy nasze dotychczasowe dokonania, a także przedstawiliśmy planowane w najbliższym czasie zmiany. Zasygnalizowaliśmy, że będziemy kładli nacisk na budowanie możliwości integracji „standardowego” systemu ERP z innymi rozwiązaniami IT zaspokajającymi indywidualne potrzeby Klientów (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj). Podczas konferencji zaprezentowaliśmy także nowy, odświeżony wizerunek marki Insoft Consulting, którego oficjalna premiera, po dopracowaniu wszystkich niezbędnych szczegółów, odbyła się w październiku (więcej informacji na temat rebrandingu znajduje się tutaj).

Oprócz tego miniony rok obfitował w wiele pomyślnie zrealizowanych projektów wdrożeniowych, grono naszych Klientów powiększyło się o kolejne przedsiębiorstwa, Zespół Insoft Consulting zyskał nowych specjalistów, a nasza oferta została rozbudowana o kolejne rozwiązania IT. Dodatkowo utrzymaliśmy czołowe pozycje w rankingach Comarch.

Jednym zdaniem – miniony rok upłynął pod znakiem istotnych zmian, będących podstawą do podjęcia kolejnych działań, które planujemy kontynuować w 2013 roku.

Poniżej podsumowanie 2012 roku w nieco innej, niż tekstowa, formie, gdzie przedstawiłam wszystko, co potwierdza nasze osiągnięcia i pokazuje jak wiele w Insoft Consulting zmienia się na lepsze.