Rok 2011 minął pod znakiem dynamicznego rozwoju: nowi Klienci, specjaliści, lokalizacje, dodatkowe kompetencje oraz nowości w ofercie.

Rok 2012 rozpoczęliśmy z czołową pozycją w Programie Partnerskim Comarch, utrzymując status Platynowego Partnera Comarch, co potwierdza naszą znajomość produktów i technologii Comarch. Zachowaliśmy również, zdobytą w 2011 roku, kompetencję Microsoft – Silver Midmarket Solution Provider, czyli potwierdzenie umiejętności wykonywania usług dotyczących instalowania i konfigurowania aplikacji opartych o serwerowe systemy sieciowe.

Jako jedni z dwudziestu partnerów Comarch otrzymaliśmy statuetkę Lidera Dekady. Wyróżnienie to zostało przyznane w uznaniu za długoletnią współpracę oraz utrzymanie wysokich wyników sprzedaży produktów Comarch. Możemy pochwalić się również nagrodą za największą sprzedaż licencji Microsoft (licencje SQL, licencje terminalowe).

W 2011 roku do grona naszych Klientów dołączyło 61 przedsiębiorstw, które wybrały rozwiązania Comarch. Dziękujemy im za zaufanie oraz cieszymy się, że grono zadowolonych Klientów naszej firmy stale rośnie.

Rok 2011 przyniósł nam rekordowe zatrudnienie, dzięki czemu do dyspozycji naszych Klientów pozostaje 45 doświadczonych specjalistów, których kompetencje poświadczają liczne certyfikaty – obecnie posiadamy 108 certyfikatów z zakresu Comarch CDN XL oraz 108 z zakresu Comarch OPTIMA.

Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju naszej firmy jest uruchomienie trzech nowych oddziałów w Bydgoszczy, Koszalinie i Olsztynie. Przyniosło to wiele udogodnień w kontaktach z Klientami z województw warmińsko – mazurskiego, kujawsko – pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

Dodatkowo oferta produktowa naszej firmy rozszerzyła się o rozwiązania oparte o technologię Microsoft, których zadaniem jest zwiększenie wydajności pracy grupowej oraz zapewnienie bezpiecznej komunikacji zespołowej z dowolnego miejsca.

W rok 2012 weszliśmy pełni motywacji z nadzieją, że będzie on równie udany.