Już od 10 lat firma Comarch organizuje konkurs wśród Partnerów z całej Polski, którzy poza systemami ERP oferują także szereg produktów uzupełniających, składających się na tzw. Zintegrowaną Ofertę Comarch. Są to m.in. rozwiązania serwerowe i hostingowe, stacje robocze, urządzenia peryferyjne, a także dodatkowe oprogramowanie (np. MS Windows, MS Office, czy SaldeoSMART).

Już sama obecność w rankingu konkursowym sygnalizuje, że dany Partner jest w stanie podejść do potrzeb swoich Klientów w sposób zdecydowanie bardziej kompleksowy i zaoferować spójne i sprawdzone rozwiązania informatyczne.

Tym milsza jest dla nas wiadomość, że w tym roku, spośród wszystkich Partnerów, zrealizowaliśmy projekty o największej wartości w oparciu o serwery Hewlett Packard Enterprise (HPE). Zajęliśmy w związku z tym pierwsze miejsce w tej kategorii sprzętowej.

Udało się to osiągnąć przede wszystkim dzięki naszym Klientom, których wspieramy w utrzymywaniu, zabezpieczaniu i rozwijaniu ich środowisk technicznych. Dziękujemy!

 

 Graphics designed by Starline / Freepik