Partnerzy technologiczni

Wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie to dla każdego przedsiębiorstwa poważny krok. Zrozumiałe więc, że od firmy wdrożeniowej, poza ogromną wiedzą, wymaga się ponadprzeciętnego wyczucia procesów biznesowych i lat doświadczeń. Jesteśmy tego świadomi i dlatego wizja rozwoju Insoft Consulting oparta jest na przemyślanym wyborze strategicznych partnerów, którzy w sposób najlepszy umożliwiają realizację idei ERP 2.0. Skupiliśmy się na sprawdzonych firmach, liderach rynku polskiego i międzynarodowego. Stawiamy zarówno im, jak i sobie, wysokie wymagania, dążąc do utrzymania najwyższego poziomu obsługi i ciągłego doskonalenia rozwiązań. Są wśród nich m.in.:

Comarch SA jest największym polskim producentem oprogramowania dla firm. W jego ofercie znajdują się m.in. aplikacje finansowo-księgowe, a także systemy klasy ERP i Business Intelligence. Rozwiązania te są już stosowane w 85 000 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z sektorów handlowego, usługowego i produkcyjnego. Systemy Comarch są znane nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach jak Niemcy, Francja i Austria. Dobra współpraca między naszymi firmami zaczęła się już w 2002 roku.

enova365 to nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie ERP dopasowane do Twoich potrzeb.
System jest efektem prac polskich ekspertów, którzy zapewniają stały dostęp do nowych funkcji,
aktualizacji oraz usprawnień.


Decydując się na wdrożenie, zyskujesz system ERP zawsze zgodny z aktualnymi przepisami
kadrowymi, księgowymi oraz gospodarczymi. Wybierasz model zakupu, który najbardziej Ci
odpowiada: licencja na własność, wynajęcie oprogramowania w modelu abonamentowym, z opcją
korzystania z wybranych obszarów oraz wynajem z infrastrukturą w chmurze w formie usługi SaaS.
Interfejs enova365 dostępny jest w wersji standardowej, która umożliwia pracę z komputera
stacjonarnego oraz w wersji multi, pozwalającej na łączenie się z dowolnego urządzenia – komputera,
laptopa, tabletu czy smartfona. Dzięki dedykowanym interfejsom, praca będzie zawsze komfortowa,
niezależnie od wybranego urządzenia oraz miejsca, w którym się znajdujesz.


enova365 zapewnia wsparcie w obszarach: Kadr, Płac i HR, Finansów i Księgowości, Procesów,
Handlu i Magazynu, Business Intelligence, Sprzedaży i CRM, Projektów i Usług, Produkcji oraz
Nieruchomości.

System enova365 dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej.

Microsoft jest jedną z największych i najważniejszych firm w branży IT. W ramach jej bardzo szerokiej oferty, skupiamy się głównie na serwerowych systemach sieciowych (Windows Server, Microsoft Small Business Server, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server). Od 2003 roku uczestniczymy w Programie Partnerskim Microsoft i posiadamy obecnie kompetencje Golden Partner oraz Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Są one potwierdzeniem umiejętności wykonywania usług projektowania i wdrażania wspomnianych wyżej rozwiązań serwerowych, a także działających w oparciu o nie systemów.

INTENSE GROUP jest polskim producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wspomagających efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem w takich obszarach jak:

  • Business Intelligence, Controlling i rachunkowość zarządcza
  • Zarządzanie projektami
  • Obieg pracy i dokumentów

W swojej ofercie posiadają także dedykowane rozwiązania dla branży budowlanej – projektantów, deweloperów i firm wykonawczych.

DataConsult Sp. z o.o. jest doświadczoną polską firmą oferującą kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw. Jest producentem zaawansowanych systemów zarządzania magazynami wysokiego składowania WMS (Warehouse Management System) oraz systemów wspierających zarządzanie procesami produkcyjnymi MES (Manufacturing Execution System). Dostarcza również rozwiązanie hardware’owe, np. kolektory danych.
KSIBB.PL Sp. z o.o. Sp. k. kieruje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych. Zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów do Technicznego Przygotowania Produkcji (TPP), które bardzo dobrze integrują się z systemami ERP.
BrainSHARE IT Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i utrzymaniem systemów informatycznych. Jednym z nich jest wdrażana przez nas kompleksowa platforma dla księgowości – SaldeoSMART dedykowana zarówno firmom, jak i biurom rachunkowych. Narzędzie integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi i systemami ERP. Jego głównym zadaniem jest optymalizacja pracy z dokumentami oraz automatyzacja procesów księgowych.