Przedsiębiorstwa MSP stają w tym roku przed kolejną szansą, by sięgnąć po środki UE na inwestycje w nowoczesne technologie, w ramach nowego budżetu unijnego 2014-2020. Ponadto, już teraz mają możliwość skorzystania z kilku alternatywnych źródeł finansowania IT. Informacje na ten temat nie są jednak łatwo dostępne.

Dlatego postanowiliśmy zorganizować konferencję, dedykowaną przedstawicielom firm planujących, w bieżącym lub przyszłym roku, inwestycje informatyczne i zainteresowanych pozyskaniem dotacji na ten cel. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów Comarch – największego, polskiego producenta oprogramowania, a także  Banku Gospodarstwa Krajowego – menedżera Inicjatywy Jeremie.

Konferencja, która odbyła się 18 lutego w Gdańsku, wzbudziła bardzo duże zainteresowanie przedsiębiorców. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Zapraszamy do fotogalerii z konferencji, zamieszczonej na naszym profilu FB.

Organizowane przez nas wydarzenie nie uszło uwadze mediów – podczas konferencji gościliśmy Marka Kańskiego, redaktora programu gospodarczego Pomorska Kronika Biznesu. Odcinek PKB  z naszym udziałem, został wyemitowany na antenie TVP Gdańsk 20 lutego b.r. Szczegóły znajduja się na blogu Insoft Consulting.