Organizowana przez nas w lutym b.r. w Gdańsku konferencja pt. “Perspektywa 2014 – 2020 – nowe dotacje na inwestycje IT” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Ponieważ otrzymaliśmy również dużo zapytań od Klientów z innych województw, postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie w Toruniu.

Konferencja odbyła się 14 kwietnia w Hotelu Copernicus. Pomysł na jej organizację wynika z faktu, że przedsiębiorstwa MSP stają w tym roku przed kolejną szansą, by sięgnąć po środki UE na inwestycje w nowoczesne technologie, w ramach nowego budżetu unijnego 2014-2020. Ponadto, już teraz mają możliwość skorzystania z kilku alternatywnych źródeł finansowania IT. Informacje na ten temat nie są jednak łatwo dostępne. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, którzy przybliżyli uczestnikom ww. zagadnienia. Na konferencji gościliśmy przedstawicieli Comarch – największego, polskiego producenta oprogramowania, a także Kujawsko-pomorskiego Funduszu Pożyczkowego –  menedżera Inicjatywy Jeremie.

Konferencja dedykowana była przedstawicielom firm planujących, w bieżącym lub przyszłym roku, inwestycje informatyczne i zainteresowanych pozyskaniem dotacji na ten cel. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. Zapraszamy do fotogalerii z konferencji, zamieszczonej na naszym profilu FB.