Miło nam poinformować, że Insoft Consulting zdobył Gryfa Medialnego oraz został wyróżniony przez jury Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości w konkursie o najważniejszą nagrodę gospodarczą Pomorza – “Gryfa Gospodarczego 2013”.

Ta nagroda to jedno z najważniejszych i najwyżej cenionych wyróżnień w środowisku przedsiębiorców. Laureatów zobowiązuje do utrzymywania wysokiego poziomu efektywności, rzetelności i etyki w biznesie, zaś tych, którzy chcą się ubiegać o to wyróżnienie, do sukcesywnego podnoszenia standardów – powiedział portalowi Trojmiasto.pl Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. – Konkurs o Nagrodę Pomorską “Gryf Gospodarczy”, co dla nas szczególnie ważne, nie tylko wyróżnia dynamicznie rozwijające się firmy, ale także te, które myślą o rodzimej gospodarce przez pryzmat zasad etyki w świecie biznesu, rzetelności oraz uczciwości. To właśnie te atrybuty powinny charakteryzować nagrodzone przedsiębiorstwa, bo to one, w głównej mierze, budują pozytywną, zachęcającą do inwestowania mapę pomorskiej przedsiębiorczości.

Od samego początku zespół Insoft Consulting robi wszystko, aby wspomniane przez Pana Marszałka wartości były stałym elementem naszej działalności. Cieszymy się więc, że zostało to zauważone i docenione poprzez nominację do tak prestiżowego konkursu gospodarczego.

Poza wyróżnieniem przyznawanym przez jury, zdobyliśmy Gryfa Medialnego, którego wybierali m.in. czytelnicy Dziennika Bałtyckiego oraz portalu Trojmiasto.pl (w głosowaniu internetowym).

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy uznali, że powinniśmy otrzymać tą nagrodę i oddali głos na Insoft Consulting!

O konkursie Gryf Gospodarczy

To już czternasta edycja tego konkursu, organizowanego przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości pełniącą rolę doradcy marszałka województwa pomorskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości.

Nominowanych zostało w sumie 15 firm w czterech kategoriach: mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo i duże przedsiębiorstwo.

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego poprzez prezentację i promowanie firm, które mają korzystny wpływ na rozwój gospodarczy województwa, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie. Na wyróżnienie mogą liczyć tylko dynamicznie działające firmy, które niezależnie od koniunktury odnotowują poprawę wyników finansowych, a ich działalność charakteryzuje się przejrzystością, uczciwością i ma szczególny wpływ na wizerunek oraz rozwój naszego regionu. Organizatorzy konkursu właśnie na przejrzystość kładą szczególny nacisk.