Coroczne majowe spotkania z Klientami korzystającymi z Comarch ERP XL to już stały punkt w kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Insoft Consulting. Tym razem, chcąc ułatwić naszym Klientom dostęp do bogatego programu tegorocznej konferencji Comarch dla Klientów, podjęliśmy się jej współorganizacji.

Z myślą o tych Klientach, którzy 21 maja nie będą mogli dotrzeć do Krakowa, przygotowujemy transmisję „na żywo” z Forum Comarch ERP XL. Tego dnia zapraszamy Państwa do Oddziału Comarch w Gdańsku, przy ul. Strzeleckiej 7, gdzie wspólnie wysłuchamy prelekcji:

 przedstawicieli Comarch (w tym m.in. Prezesa Zarządu prof. Janusza Filipiaka), którzy przedstawią najnowsze kierunki rozwoju rozwiązań wspierających biznes,
 użytkowników Comarch ERP XL (w tym m.in Rafała Brzoska, Prezesa Zarządu Grupy Integer.pl), którzy opowiedzą o wprowadzeniu innowacji z korzyścią dla ich przedsiębiorstw,
 zaproszonych ekspertów, którzy pokażą, gdzie tkwi potencjał, który warto wykorzystać z myślą o rozwoju firmy.

Agenda konferencji

Dodatkowo proponujemy rozszerzoną, tj. wzbogaconą o element interakcji, formułę szkoleń organizowanych w ramach Forum. W dniach 27- 29 maja zapraszamy Klientów do naszej siedziby w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 3B, gdzie wyemitujemy 6 szkoleń dla osób zarządzających konkretnymi obszarami w przedsiębiorstwie, które na co dzień korzystają z Comarch ERP XL. Po szkoleniach zaprosimy uczestników do rozmów z naszymi Konsultantami, w ramach Strefy Eksperta.

Agenda szkoleń

Uczestnictwo w transmisji Forum Comarch ERP XL oraz szkoleniach połączonych ze Strefą Eksperta jest bezpłatne, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.